banner


 

Fasady

Lekkie ściany osłonowe doskonale sprawdzają się jako okładziny dużych budynków biurowych i przemysłowych, jak również w przypadku mniejszych konstrukcji jako przeszklenia klatek schodowych i głównych wejść.

 

Ściany całoszklane

Ściany całoszklane są odpowiedzią dla najbardziej wymagających klientów, którym zależy na stworzeniu pionowych przeszkleń bez widocznych profili konstrukcji nośnej.

 

Okna i drzwi

Okna i drzwi są ważnym elementem naszej codzienności. Oferowane przez nas produkty odpowiadają na wszystkie potrzeby nowoczesnego i energo- oszczędnego budownictwa.

 

Systemy PPOŻ

Systemy oddymiające i PPOŻ dostępne w naszej ofercie pozwalają na wykonanie różnorodnych elementów zabudowy odpowiedzialnych za organizację stref pożarowych oraz gwarantują odpowiednią ewakuację.

Aktualności

Realizacja prac w Muzeum Podgórza w Krakowie

Po zakończeniu prac w budynku Agencji Mienia Wojskowego w Krakowie nasza firma rozpoczęła prace w budynku Muzeum Podgórza w Krakowie. W ramach zlecenia wykonane zostaną: przeszklone fasady zewnętrzne, przeciwpożarowe drzwi wewnętrzne, przeszklone drzwi z kontrolą dostępu oraz całoszklane drzwi wewnętrzne.

Read moreWięcej